Sesli Dünya Mobil - SesliDunya sohbet

Sesli Dünya Mobil - SesliDunya sohbet

Günümüz İnternet kullanıcıları artık gelişen teknoloji ile beraber, özellikle çok gelişmiş mobil telefonlar kullanmaya başladı. Alışveriş ihtiyaçları, günlük haberler ve sosyal media paylaşımları 7/24 ulaşma çok kolaylaştı. Sesli dünya olarak bizler Sesli dünya Mobil uygulamamızı yaklaşık 1 yıl önce yayına aldık. Bu sohbet uygulamasında neler var, biraz bundan bahsedelim.

TARAYICILARDAN ERİŞİM

Sesli dünya Mobil uygulaması Dünya’nın en çok kullanılan web yarayıcıları olan (GOOGLE CHOREME, MİCROSOFT EDGE, SAFARİ ve MOZİLLA FİREFOX) tarayıcılarından sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

ÇOKLU MİKROFON

Sohbet odaların da en fazla 10 kişiye kadar, çoklu mikrofonda sohbet imkânı vardır. Çoklu mikrofon özelliği oda sahibinin talebine göre değişmektedir. Peki bu yapı nasıl çalışır; İlk yayın başlatan kişi, yetkisi ne olursa olsun, mikrofon yöneticisidir. Kişileri mikrofona davet edebilir ya da o anki duruma göre mikrofondan indirebilir, bu şekilde her isteyen izin almadan konuşmaya katılamaz.

KAMERA ÖZELLİĞİ

Kamera açma yerinden tüm kullanıcılar yüksek çözünürlükte görüntü alışverişi yapabilirler. Uygunsuz yayın açanlar cezalandırırlar. Yayın yapan kullanıcılar kendini izleyenleri görebilirler.

ARKADAŞ EKLEME

Sohbet odalarında özel yazma özelliği sadece yetkililer tarafından kullanılır, görevli değilseniz tanıdığınız arkadaşlarınızı listenize ekleyebilir ve sohbet edebilirsiniz, bu özelliği her kez kullanabilir, istemediğiniz arkadaşlarınızı arkadaş listesinden engelleyebilir ya da silebilirsiniz.

Eğer sizde uygulamamızı kullanıyorsanız yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

sesldünya mobil sesli chat sesli sohbet seslidunya uygulama

Yorum Yapabilmek Uye Girisi Yapmalısınız.