Sesli sohbet sistem ban sorunu

Sesli sohbet sistem ban sorunu

yazılı chat

Son günlerde sitemize muteli yada banlı olarak giriş yapan kullanıcılarımız lütfen yazımızı okuyarak sizlere yazdığımız şekilde sistem ban ve sistem mutelerini açtırsın.

Sistem ban yada sistem mutesi sebepleri:

Son zamanlarda speakychat güncelleme ve bakım nedeniyle sık sık düşme ve donmalar yaşanmaktadır. Bu düşmelerin ve donmaların sebebi kesinlikle Sitemiz kaynaklı olmayıp; Speakychat’in yaptığı çalışmalar ve güncellemeler kaynaklıdır. Sistem muteli kullanıcılarımız sorun odamıza sistem  mutesi  kullanıcı adı ile gittiklerinde sorun odası görevlilerimiz bu ismi alan kullanıcılarımıza kesinlikle yardım edilecektir .Sistem mute sebebi: Yukarda belirttiğimiz gibi çoğunlukla düşmelerden kaynaklı olup, bazı kullanıcılarımızda tarayıcısından kaynaklıdır. Vista yüklü ve Windows 7 yüklü olan bazı Laptop ve bilgisayarlarda bu sorun yaşanmaktadır. Bu sorun kalıcı bir sorun olmayıp sitemize ilk kez giren kullanıcılarımızda görülmektedir.

Sistem ban çözümü: Sistem ban alan kullanıcılarımız siteye girmeyi denediklerinde ekranlarında genelde YOU yazısı çıkmaktadır. Sistem ban alan kullanıcılarımızın yapması gereken şey; Öneri ve şikayet kısmımıza nick veya ip adresini belirtmesi gerekmektedir. Son zamanlarda sistem genelde acık olduğu için sistem ban alan kullanıcılarımızda sistem ban nickini alıp lütfen en üstte yer alan sorun odamızda giriş yapsın. Giriş yaptıktan sonra odamızda bir süre beklesinler. Görevlilerimiz mutlaka yardımcı olcaklardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.