Yardım

SESLİDÜNYA YA NASIL GİRİŞ YAPABİLİRİM?
Şu anki sistemde 2 türlü giriş mevcuttur. bunlar masaüstü ve mobil olarak ikiye ayrılır. Masaüstü giriş linki: https://chat.seslidunya.com/Giris.php Mobil giriş: https://mobile.seslidunya.com

MASAÜSTÜ GİRİŞ
Ben İnternet’i yoğun şekilde daha geniş ekranda kullanmak istiyorum diyorsanız ufak bir aktif x eklentisi yükleyerek sadece ‘İnternet Explorer’ kullanarak yukarıdaki linkten giriş yapabilirsiniz.

MOBİL GİRİŞ
Eğer sadece mobil yada tablet türü giriş yapıyorsanız, hiçbir eklenti yüklemeden direk tarayıcı üzerinden giriş yapmanız mümkündür.

SESLİDÜNYA MASA ÜSTÜNE GİRİŞ YAPAMIYORUM?
Öncelikle sohbete giriş linkine tıkladıktan sonra açılan ikinci pencerede (İnternet Explorer Kullanmanız gerekiyor) yüklemeniz gereken bir aktice x dosyası mevcuttur. Bu dosya zip olarak gelecektir, bu dosyayı WinRAR yada winzip kullanarak açıp yükleyin, açılan web sayfanızı yeniledikten sonra giriş yapabilirsiniz. Eğer yinede sorun yaşarsanız hemen sağ altta destek ekibimizden yazdım alabilirsiniz.

BANLANDIM?
Tüm odalarda düzeni sağlamak için görevliler bulunmaktadır, düzeni bozan kişiler sistemden uzaklaştırılırlar, eğer haksız yere banlandığınızı düşünüyorsanız destek bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlere LÜTFEN İLETİŞİM FORMUNDAN ulaşınız.

Mobil Sohbet'e Giriş İçin Tıkla