Sitelerinin çoğun’da kullanıcıların yaşadığı büyük sorunların başında gelen sistem ban ve sistem engel sorunu çözümünü anlatmaya çalışacağız. Sohbet sitelerinde bu sorun yıllardır var olan bir sorun olsa’da bizim sitemiz harici sitelerde eğer sistem ban aldıysanız siteye giremezsiniz.Yani sistem ban açmak için sizlere yardım edecek birilerini bulmanız neredeyse imkansız.

Sistem ban çözümü: Sistem ban alan kullanıcılarımız siteye girmeyi denediklerinde ekranlarında genelde YOU yazısı çıkmaktadır. Sistem ban alan kullanıcılarımızın yapması gereken şey;sitemizin ana sayfanın en üstünde yer alan canlı destek butonuna tıklayınız.Daha sonra oradaki canlı destek ekibimizden sistem ban aldığınızı ve ip numaranızı veriniz.Daha sonra sizlere mutlaka yardım edilecektir.

Sistem mute sebebi: Yukarıda belirttiğimiz gibi çoğunlukla düşmelerden kaynaklı olup,bazı kullanıcılarımızın’da tarayıcısından kaynaklıdır. Vista yüklü ve Windows 7 yüklü olan bazı lep top ve bilgisayarlarda’da bu sorun yaşanmaktadır. Bu sorun kalıcı bir sorun olmayıp sitemize ilk kez giren kullanıcılarımız’da görülmektedir.

Sistem mute çözümü: Sistem mutesi almış iseniz yapmanız gereken sorun odamıza giderek sistem mutesi aldığınızı belirtmeniz ve tüm odalarda sizi açmanızı rica etmeniz gerekmektedir.

Yaziyi Paylas: