Yardım

SesliDünya ya nasıl giriş yapabilirim?

Şu anki sistemde 2 türlü giriş mevcuttur. bunlar masaüstü ve mobil olarak ikiye ayrılır. Masaüstü giriş linki:  https://chat.seslidunya.com/Giris.php   Mobil giriş:  https://mobile.seslidunya.com

Masaüstü giriş

Ben İnternet’i  yoğun şekilde daha geniş ekranda kullanmak istiyorum diyorsanız ufak bir aktif x eklentisi yükleyerek sadece ‘İnternet Explorer’ kullanarak yukarıdaki linkten giriş yapabilirsiniz.

Mobil giriş

Eğer sadece mobil yada tablet türü giriş yapıyorsanız, hiçbir eklenti yüklemeden direk tarayıcı üzerinden giriş yapmanız mümkündür.

SesliDünya masa üstüne  giriş yapamıyorum?

Öncelikle sohbete giriş linkine tıkladıktan sonra açılan ikinci pencerede (İnternet Explorer  Kullanmanız gerekiyor) yüklemeniz gereken bir aktice x dosyası mevcuttur. Bu dosya zip olarak gelecektir, bu dosyayı WinRAR yada winzip kullanarak açıp yükleyin, açılan web sayfanızı yeniledikten sonra giriş yapabilirsiniz. Eğer yinede sorun yaşarsanız hemen sağ altta destek ekibimizden yazdım alabilirsiniz.

Banlandım?

Tüm odalarda düzeni sağlamak için görevliler bulunmaktadır, düzeni bozan kişiler sistemden uzaklaştırılırlar, eğer haksız yere banlandığınızı düşünüyorsanız destek bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizlere aşağıdan fikirlerinizi yazın 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir