Sesli sohbet yarışma odaları

Özellikle yaz aylarında kullanıcılarımızın daha iyi vakit geçirmek, eğlenmek için sık ziyaret ettiği odalarımızdan dır. Sizlerde sitemizdeki yarışma odalarına katılabilir eğlenebilirsiniz.

Sosyal hayatınızdan kalan vakitleriniz de eğer canınız çok sıkılıyor ise az sonra sunacağımız seçenekler sizlere eğlenceli gelebilir.

Seslidunya.com da birbirinden farklı birçok oda sistemi vardır. Her odanın kendine ait formatı ve kuralları bulunmaktadır. 
YARISMA ODASI: Bu oda da yarışma odası sunucuları tarafından gerçekleştirilen oyunlara katılabilirsiniz. Tabu, Kelime Oyunu, Genel Kültür gibi birçok oyuna katılıp bilginizi sınayabilir, elediğiniz yarışmacılara hatta ceza bile verebilirsiniz. Oldukça keyif alacağınız bir odadır.

CANLI MUZİK ODASI: Bu odada ses yarışmalarına katılabilirsiniz. Güzel seslere eşlik edebilir, yarışmaların sonunda derecelere girip ücretsiz yetki kazanabilirsiniz.

İZDİVAC ODASI: Güzellik yarışmaların yapıldığı. 5 Jüri üyesinin oylaması ile açılan kameralardaki kişiler arasından 1 ve 2. Yakışıklı beyler güzel hanımlar seçiliyor ve ödül olarak ücretsiz yetki kazanabiliyorsunuz.

NİKOTİN ODASI: Bu odanin içerisine girdiğiniz de oldukça kalabalık bir ortamla karşılaşacaksınız. Farklı sunumlarıyla sunucular rekabeti sağlıyor ve heyecan yaratıyorlar. Birbirinden farklı oyunlarla hem gülüp hem eğlenip hem de yarışabilirsiniz. 

Eğer sıkılıyorsanız ve eğlenmek için ufak nedenlere ihtiyacınız var ise sizi de   bekleriz.