Hakkımızda

Seslidunya.com sitemiz sohbet amaçlı 29 Mayıs 2004 tarihinde 5 chat odası ile ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatına başlamıştır. Şuan itibari ile 100 den fazla sohbet odası ile devam etmektedir.

Seslidünya görevli arkadaşlarımızı bilgilendirmeye yönelik açmış olduğumuz konumuzda eksik kalan kısımlarda bizlere yardımcı olursanız seviniriz.
Sitemizde görev yapmakta olan görevlilerimizin’de bazı kurallara uyması gerekmektedir.Bu kurallara uymak mecburi olup,uymayan görevlilerimizde ceza alacaktır.
Görevlilerin mikrofonda herhangi bir kullanıcıya hakaret etme hakkı yoktur. (Bu kurala uymayan görevlimiz ceza alacaktır)
Herhangi bir görevlinin kullanıcıya kişisel nedenlerle ban,gag,engel atması kesinlikle yasaktır.
Görevlinin görevli üzerinde yetki kullanması,engel,gag gibi yetkiler kullanması yasaktır.
Görevli arkadaşların izinsiz kullanıcıların özellerine girip rahatsızlık vermesi yasaktır.
Oda sahipleri arkadaşlarımız kullanıcıları odalarından herhangi bir sebeple kovamaz.Oda engeli ile cezalandırabilir. Küfür, argo ve reklam varsa banlama yetkisine sahiptir.
Görevli arkadaşlarımızın mikrofon’da  küfürlü konuşması,şarkı çalması kesinlikle yasak olup uymayanlar ceza verilecektir. Eğer kullanıcı çalıyorsa uyarmak zorunda olup gerekirse engellemelidir.
Site sorumlusundan habersiz isim değişmek kesinlikle yasaktır.
Site huzuru bozucu argo kelimeler kullanmak yasaktır.
Herhangi bir oda sahibi olan görevlimizin 210 odada yetkisi olup gerektiğinde müdahale etmek zorundadır.
Görevlilerin kullanıcılar arasında tartışması, küfür etmesi kesinlikle kilit sebebidir.
Sorunu olan görevlilerimiz sorunlarını toplantı odamızda yada oda sorunları odamızda halletmek zorundadır.
Hiçbir görevli kendi kafasına göre diğer görevliyi kitleme, banlama, uzaklaştırma hakkına sahip değildir.Bu kurala uymayan görevli ceza verilecektir.
Görevlilerimiz konuşmalarıyla, sohbetiyle kullanıcılarımıza örnek olmak zorunda olup, yardım etmek zorundadır. Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın düşünceleriniz bizim için değerlidir.