Yetki alım yaz kampanyası

Sesli Sohbet 0 Yorum30 Haziran 2016 5599 Görüntüleme

Son dönemlerde sizlerden gelen yoğun istek üzerine görev ve oda fiyatlarımızda indirime gidilmiştir. Ramazan ayına özel fiyatlarımızdan faydalanmak,sitemizde oda almak  yada sitemizde üst düzey görevli olmak istiyorsanız tam zamanıdır. Neden mi? her sene ramazan ayı başlangıcında sitemizde özel indirimler olmakla beraber ramazan ayı bitiminde fiyatlarımız eski haline geri gelmektedir. Sitemizde 122 odamız bulunmakta olup odalarımızın %90'ı şuan itibarıyla doludur.Yaz kampanyamız hakkındada bilgi verdik, sitemizdeki yaz kampanyamızda aşagıda belirttigimiz gibidir.

SesliDünya’da yaz kampanyası..
Sitemizin belli donemlerde yoneticilerinin oluşturduğu kampanyalarla sizler de uygun fiyata yetki ve oda sahibi olabilirsiniz.Kendinize ait yetki alıp kimseyle uğrasmamak adına rahat bir şekilde takılmak sohbet etmek için veya oda alıp arkadaslarınızla birlikte istediğiniz formatta takılmak için bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.  Oda hakları ve yetkili yazma haklarınız tamamen sizin isteginiz dogrultusunda olacaktır.
Yaz aylarına özel kampanyalarımız başladı. Oda + yetki bilgileri icin basvuru odamizdaki yetkililerimizden bilgi edinebilirsiniz.
Kisa süreliğine başlatılan kampanyaları kacırmayın..