Twitter kolay üyelik

Güncel Konular 0 Yorum30 Kasım 2015 2447 Görüntüleme

Degerli seslidunya kullanıcılarımız; Bugün sizlere Dünyanın en cok kullanılan sosyal medyalarından biri olan Twitter’e nasıl kolay üye olursunuz onu anlatmaya çalışacağız.Twitter Nedir? Anlamı nereden geliyor,ne işe yarıyor? Twitter hakkında bilmek istediğiniz tüm konuları bugünkü konumuzda sizlere açıklamaya çalışacağız.
Twitter nedir: Tweet adı verilen internet kısa mesajlarının gönderildiği ve başkalarının mesajlarının okunabildiği bir servisdir. Twitter; her geçen gün insanlara istediği haberi, kişiyi, olayları, gündemi kolay takip avantajı sağlar.Aynı zamanda aradığınız kişileri’de twitter üzerinden bulabilirsiniz.

Twitter nasıl kullanılır:Öncelikle üye olmanız gerekmektedir.Üye olduktan sonra takip etmek istediğiniz kişi,haber yada benzeri şeyleri arama yerine yazdıktan sonra Fallow (Takip et) tuşuna basarak takip edebilirsiniz.Mesaj yollamak için ise mesaj bölümüne girip 140 karakterden oluşan mesajınızı yazıp yollayabilirsiniz.
Twitter Faydaları;
Fayda #1: Gündemi Takip Edebilir, güncel haberleri ögrenebilirsiniz.
Fayda #2: Katkıda Bulunup düşüncelerinizi ortak yayınlayabilirsiniz.
Fayda #3: istediginiz seylerden haberdar olabilirsiniz.
Fayda #4: Markanızı Yönetebilirsiniz.

Twitter ne işe yarar peki: Twitter insanların kendileriyle ilgili düşünce ve haberleri 140 karaktere sığacak mesajlar halinde paylaşmaya yarıyor. Bu kısa mesajlara tweet deniyor. Mesajlarınızda resim ve videolara linkler (bağlantılar) ekleyerek onları da takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Sitemizi ve sitemizin güncel haberlerini takip etmek için eğer twitter adresiniz varsa https://twitter.com/m_seslidunya bizi takip edebilirsiniz.

Twitter’a nasıl üye olunur?

Twitter’a üye olmak çok kolay öncelikle Twitter sitesine twitter.com/ adresinden giriyorsunuz. Karşınıza çıkan sayfanın sağ alt kısmındaki kayıt formunu doldurup Twitter’a Kaydol butonuna tıklayıp gönderiyorsunuz. Bu arada şifre oluşturmakta güçlük çekiyorsanız Güvenli Şifre Nasıl Oluşturulur? konulu yazımdan faydalanabilirsiniz.