Söyleşi odası hakkında

Sesli Sohbet 0 Yorum20 Mayıs 2016 1227 Görüntüleme

Sohbet odalarından biri olan söyleşi odamız günün her saati sizlerin sohbet ihtiyacını giderebilecek ekibe sahiptir. Sitemizin en yogun saatlerinde 35-40 kullanıcıya sahip olan odamızda küfür,hakaret,siyasi konusmalara kesinlikle yasaktır.Sitemizde sohbetci iseniz lutfen söyleşi odamızı ziyare ederek ortamın kalitesinin farkına varınız.

Söyleşi odamızda güncel bir çok konu tartışılmaktadır. 
Oda sahibimiz Sarcastic hanım, oda düzenini sağlayarak huzurlu bir ortam da sizlere keyifli bir ortam sunuyor..
Sizde söyleşi odamızı ziyaret edip , sohbete katılıp fikirlerinizi bizlerle ve arkadaslarimizla paylasabilirsiniz.  Küfür, hakaret siyasi tahrik, kisiye ve özel hayatina saygısızlık, argo’ya musade edilmemekte ve kaliteli bir sohbet platformu sağlanmaktadır. 
Eğer söyleyecek benim de birkaç sözüm var diyorsaniz, sohbetlerimize katilmak istiyorsanız, Sarcastic hanım ve ekibi sizleri beklemektedir.

Aradıgınız tüm formatları bu odada topladık, tek tek oda gezmenize kendi tarzınıza göre oda aramanıza gerek yok, herzaman aynı odada aynı müzik yada aynı konuları dinlemek zorunda olmadıgınız bu odada çeşit çeşit sohbetler eğlenceler, konular yarışma  tartısmalar sizleri bekliyor.