Seviyeli Ve Ciddi Sohbet

Sesli Sohbet 0 Yorum23 Aralık 2015 2707 Görüntüleme

Gitgide konuşacak kimse olmadığından yakınan insanlar etrafımızda çoğalmaya başladı. Sırlarını paylaşacağın sizi anlayan ve benzer acılar ve hayaller paylaştığımız insanlarla sohbet etmek paylaşımlarda bulunmak insan olmanın gereği ve son derece insan psikolojisi için önemli bir olay. Bunun için kurulan ve kolay şekilde üye olacağınız sesli sohbet kanalları ile hayatın e yaşamın getirdiği yükleri paylaşabileceğiniz son derece seviyeli sohbet edip eğlenebileceğiniz paylaşımlarda bulunacağınız odalar sayesinde sizde yalnızlıktan kurtulabilir kendinize iyi ve güzel dostluklar kura bilirsiniz.
Yalnızlık gelişen ve git gide bağımlılık haline gelen internetin getirdiği son derece zararlı bir yan etki peki interneti bu yalnızlığa son vermek için neden kullanmıyorsunuz. Yazı yazarak konuşmaya çalışmak söylemek istediğiniz kelimenin yanlış anlaşılmasına daha da önemlisi duygularınızı tam olarak anlatamamanız neden olabilir. Ancak sesli konuşarak anlatımsa kendinizi doğru ifada edebilmenize olanak sağlarken soğuk duygusuz kelimeler yerini sıcacık seslere ve daha kolay anlaşabilir olmanızı sağladığı gibi aynı zamanda sizin karşınızda bir insan olduğuna güveninizin tam olmasına ve o insanı anlamaya çalışırken günlük hayatınızdan sıyrılmanızın daha kolay hale gelmesine neden olur.
Sizde yalnız kalmak istemiyorsanız sesli sohbet edeceğiniz kendinizi tam olarak ifade edip yakın çevrenizden olanlara bile anlatamadığınız sırlarınızı paylaşacağınız bir arkadaş edinin ve yalnızlıktan kurtulun. Bu sayede günlük hayatın yükünü hafifletirken aynı zamanda sizi sıkan üzen olayları paylaşacağınız ve kendi sorunlarından bahsederek sizinle ortak yönlere sahip arkadaşlar edinmeniz daha kolay hale geliyor. En yakınlarınızın bile anlayamayacağı bu nedenle kimseye bahsetmek istemeyeceğiniz sırlarınız olabilir bunlardan kurtulmanın en kolay yolu da sizi tanımayan ama aynı düşünceleri paylaşan biriyle konuşmak ve onunla paylaşımlarda bulunmak bu sayede yalnız olmadığınız anlayabilirsiniz.