Sesli izdivaç

Sesli Sohbet 1 Yorum30 Kasım 2015 3052 Görüntüleme

Degerli kullanıcılarımız bugünkü konumuz izdivaç odamız. Yaklaşık 7 yıldir sizlere hizmet veren sitemizin en kalabalık odası olan İzdivaç odası sitemizin ilk açıldıgından beri siz kullanıcılarımıza kesintisiz hizmet vermektedir. Mükemmel sunucu kadromuzla dahada kaliteli bir seviyeye getirdik. Odamızda yaklaşık 8 sunucumuz olmakla beraber 7/24 kesintisiz sunum yapılmaktadır.

Sizlerde sitemizde izdivaç kurmak istiyorsanız, sizlere sunulan imkanlardan yararlanabilir kendinize uygun arkadaş bulabilirsiniz. Sunucular özenle seçilerek siz degerli kullanıcılarımza yardım edebilmek ve sizleri eglendirmek için görev yapmaktadırlar. Odamızın belirli kuralları olmakla beraber sizlerden ricamız bu kurallara uymaya özen göstermenizdir. Odamız cok kalabalık oldugu icin sunucularımızın sizlerin yazılarını takip edebilmesi icin aşırı floot, msn adresi yada büyük ikon kullanımı yasaktır.

Bu kural dışına cıkan kullanıcılarımız görevlilerimiz tarafından 15 dakikalık oda engeli alcaktır. Odamızda görevlilerin catıda durması kesinlikle yasaktır. Catıda duran görevlilerimiz gecici oda dışına atılcaktır. Yapılan eglencelerde seviye dışı, argo, küfür gibi davranışlarda bulunmayınız.

--İzdivaç odası görevlilerimiz--

HAPSU

izd-KoRsan

izd-Federal

izd-DeNiZzZ

izd-GöRkEm

izd-Dj-Kop

izd-ByDeRMaN

izdivaç görevlilerimiz 8 kişiden oluşmaktadır.Bu arkadaşlarımız izdivaç odamızda seviyeyi korumak sunum yapmak ve oda huzurunu saglamakla sorumludurlar.