Sesli izdivaç

Yaklaşık 7 yıldır sizlere hizmet veren sitemizin en kalabalık odası olan İzdivaç odası sitemizin ilk açıldığından beri siz kullanıcılarımıza kesintisiz hizmet vermektedir. Mükemmel sunucu kadromuzla dahada kaliteli bir seviyeye getirdik. Odamızda yaklaşık 8 sunucumuz olmakla beraber 7/24 kesintisiz sunum yapılmaktadır.

Sizlerde sitemizde izdivaç kurmak istiyorsanız, sizlere sunulan imkanlardan yararlanabilir kendinize uygun arkadaş bulabilirsiniz. Sunucular özenle seçilerek siz değerli kullanıcılarımıza yardım edebilmek ve sizleri eğlendirmek için görev yapmaktadırlar. Odamızın belirli kuralları olmakla beraber sizlerden ricamız bu kurallara uymaya özen göstermenizdir. Odamız çok kalabalık olduğu için sunucu sizlerin yazılarını takip edebilmesi için aşırı floot, msn adresi yada büyük ikon kullanımı yasaktır.

Bu kural dışına çıkan kullanıcılarımız görevlilerimiz tarafından 15 dakikalık oda engeli alacaktır. Odamızda görevlilerin çatıda durması kesinlikle yasaktır.Çatıda duran görevlilerimiz geçici oda dışına atılacaktır. Yapılan eğlencelerde seviye dışı, argo, küfür gibi davranışlarda bulunmayınız.

–İzdivaç odası görevlilerimiz–

ASLAN

izd-KoRsan

izd-Federal

izd-DeNiZzZ

izd-GöRkEm

izd-Dj-Kop

izd-ByDeRMaN

İzdivaç görevlilerimiz 8 kişiden oluşmaktadır.Bu arkadaşlarımız izdivaç odamızda seviyeyi korumak sunum yapmak ve oda huzurunu sağlamakla sorumludurlar.